• Tanner Cantu posted an update 7 months, 3 weeks ago

  دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند. معرفی ساختار سوالات آزمون ایلتس و انتظارات از آزمون دهنده جهت کسب نمره‌ی متناسب. این کتاب آیلتس به شما نشان می‌دهد که هر بخش از آزمون چطور ارزیابی می‌شود و همینطور همزمان به شما راهنمایی‌های بسیار ارزشمندی درباره شرکت در آزمون آیلتس می‌کند.

  آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است که نمره نهایی آیلتس، میانگین این ۴ بخش در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بهتر است هر کدام از آنها کمتر از نمره متوسط نباشد. کل آزمون دارای دو گونه دانشگاهی و آموزش عمومی است که گونهٔ آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد. ولی نکته جالب اینجاست که تیم آکادمی علی نایبی با تلاش قابل توجه و تست و ارزیابی نتایج این آزمون تعیین سطح در یک جامعه آماری بزرگ طراحی کرده است. که تا حد زیادی می‌تواند منعکس کننده نمره شما در آزمون آیلتس باشد. برای ارائه سرویس های مناسب به داوطلبان آزمون آیلتس، نخستین سوالی که از دوستان پرسیده می شود سطح تسلط آنها به خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن به زبان انگلیسی است.

  آموزشگاه زبان الوند با همکاری آکادمی آیلتس علی نایبی امروز برای شما سرویس تصحیح تحلیلی رایگان رایتینگ آیلتس را فراهم کرده است. حتما قبل از ثبت‌نام و شرکت در آزمون، از موسسه یا سازمانی که قصد ارائه مدرک آیلتس خود به آنها را دارید سوال کنید که کدام نسخه از مدرک آیلتس را از شما قبول خواهند کرد. چون بعد از ثبت‌نام در آزمون، دیگر امکان تغییر نسخه امتحانی آزمون آیلتس خود را نخواهید داشت.

  کشور آلمان به خاطر جذابیت تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمانی و به دلیل صنعتی… نظارت سالانه دوره‌ای و تصادفی برای بالا بردن کیفیت از سوی سازمان مرکزی آیلتس. امتحان گفتاری که زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می‌باشد، یک امتحان به صورت گفتار رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است. نمره آیلتس شما از زمان صدور به مدت ۲ سال دارای اعتبار می‌باشد. با این مجموعه نه تنها مهارت‌های ریدینگ و رایتینگ خود را تقویت خواهید کرد بلکه هم زمان با لهجه‌ی آمریکایی آشنا می‌شوید که به شما کمک می کند که مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ خود را بهبود ببخشید. وب‌سایت آن نیز به آدرسموسسه آموزش عالی عصر دین و دانشدر دسترس است.

  این کتاب هم مانند اکثر کتاب‌هایی که در حال حاضر در بازار کتب آزمون آیلتس موجود است که همراه با سی‌دی فایل‌های صوتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و بدون استاد می توانید از آن ها استفاده کنید. برای ثبت‌نام یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت آیلتس تهران به آدرسآیلتس تهرانمراجعه کنید. شاید مهم‌ترین تفاوت این دو نوع از آزمون آیلتس در مقصدی می باشد که شما با کسب نمره مربوطه به سمت آن هدایت می شوید. سیستم سنجش نمرات در آزمون آیلتس در بازه‌ای از ۰ تا ۹ است، در آزمون آیلتس واژه‌ای به نام (نمره‌ی قبولی) تعریف نشده و نمره‌ی کسب شده توسط شما بر میزان دانش زبانی شما گواهی می باشد. به طور کلی با توجه به همین ارزش‌گذاری نمره ی ۵ نمره متوسط و نمره ۶ به بالا نمره‌ی خوب تلقی خواهد شد.

  این سازمان‌ها شامل دانشگاه‌ها، دپارتمان‌های مهاجرت، آژانس‌های دولتی، شرکت‌های چند ملیتی و سازمان‌های حرفه‌ای کار می‌باشد. کتاب همچنین به بررسی انواع سوالات و موضوعات writing آزمون می پردازد و برای تمام این سوالات متن های نمونه ارائه می‌دهد. کتاب های این مجموعه برای افرادی سودمند است که نمره ی آنها در حد ۵ الی ۵٫۵ است و به دنبال منابع آیلتس بهتری برای کسب نمره‌ی بالاتر هستند. کتاب در ۱۱ درس به بررسی موضوعات رایج آزمون IELTS می‌پردازد. کتاب به بررسی جنبه های کلی آزمون می‌پردازد و از این رو، برای زبان آموزانی که به دنبال موفقیت در امتحان ایلتس هستند، بسیار مفید است. کتاب توصیه‌های عملی برای پیشرفت در آزمون ارائه می‌دهد تا در زمان موجود، زبان آموز موفق به گرفتن بهترین نتیجه گردد.

  از آنجایی که آزمون آیلتس یک آزمون بین‌المللی می باشد، بنابراین لهجه‌های مختلف زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین توسط آزمون‌گیرندگان مورد پذیرش واقع است. کتاب آیلتس کالینز از بهترین کتاب‌ها برای آمادگی آزمون آیلتس می باشد. یکی دیگر از نمونه های کتاب آیلتس، کتاب Ace the IELTS است که شامل دیدگاهی کلی از آزمون آیلتس جنرال و انواع سوالات متداول این آزمون می باشد. برای ثبت‌نام در آزمون آیلتس موسسه پارسیان می‌توانید به وب‌سایتموسسه پارسیانمراجعه کنید.

  پس از اتمام آزمون، کارنامه خود را از طریق تلگرام با تحلیل صوتی دریافت خواهید نمود. در صورتی که پس از یک روز کارنامه خود را دریافت ننمودید حتما با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است تمامی مراحل تعیین سطح دقیق شما توسط کارشناسان آموزشی در بستر تلگرام و اسکای روم برگزار می‌شود. تنها مجاز به همراه داشتن مداد معمولی مشکی، پاک‌کن و تراش هستید. به همراه داشتن انواع وسایل الکترونیکی مثل موبایل، پخش‌کننده‌های موسیقی، جاکلیدی‌های الکترونیکی مثل ریموت‌ها و… (حتی به صورت خاموش) تخلف محسوب می شود و موجب حذف شما از آزمون خواهد شد.

  مگر اینکه آیلتس اقناع نشود؛ که در این صورت امکان دارد هیچ نمره‌ای به شما داده نشود. اگرچه شما خودتان می‌توانید با دادن اطلاعات مدرک خود در مدت مشخص در وب سایت مرکزی که در آن آزمون داده‌اید همانند British Council و IDP می‌توانید مدرک خود را ببینید. در بخش دوم باید به مدت ۲ دقیقه در مورد موضوعی که به شما داده می‌شود صحبت کنید. قبل از آن یک دقیقه فرصت دارید تا در مورد موضوع فکر کنید و یادداشت بردارید. پس از پایان ۲ دقیقه، به یک یا دو سؤال در مورد موضوع صحبتتان باید پاسخ دهید. مهم نیست به تمام سوالات روی کارت پاسخ دهید، اما باید بتوانید از آن‌ها استفاده کرده و تا دو دقیقه به صحبت خود ادامه دهید.

  ماه های سال- Months of the Year جدول زیر ماه های سال مورد استفاده در… با توجه به تعداد زیاد آگهی در ایستگاه، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید. درج آگهی در سایت ایستگاه رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.

  نباید جملات و نمونه سوالات آزمون‌‌های قبلی را حفظ کنید؛ زیرا به هیچ وجه مشابه هم نخواهند بود و برای این کار باید خود را کاملا آماده کرده باشید. هر دو نوع آزمون آیلتس بخش­‌های Listening و Speaking مشابهی دارند؛ اما Reading و Writing متفاوت است. من هم 29 آگوست ایرسافام امتحان دادم و به نظرم همه چیز عالی بود. آیلتس مشهد از اسپیکینگ این موسسه میترسیدم ولی واقعا اگزمینرم آقای محترم و با حوصله ایی بود. اولش خیلی استرس داشتم ولی یکم باهام صحبت کرد اولش و بعد از اینکه ازم پرسید برای اسپیکینگ آماده ایی شروع به ریکورد گرفتن کرد و در کل عالیییی بود. بله من مشهد آزمون دادم ، شرایط امتحان عالی بود از هر لحاظ و هدفون هم میدادن ، تنها مشکل سختی بیش از حد ریدینگ بود ، متاسفانه تمام اعتماد به نفسو از من گرفت و استرس بیش از حدی گرفتم .

  در پایان امتحان هم نمره آیلتس به صورت دقیق به شما ارائه می شود. هر آزمون‌دهنده آیلتس به ازای ثبت‌نام در آزمون حق داشتن یک نسخه از فرم گزارش آزمون را دارد. در هر زمانی در طول یک ماه از زمان برگزاری آزمون، آزمون‌دهنده می‌تواند از مرکز آزمون خود درخواست ۵ نسخه اصلی رایگان از این فرم گزارش آزمون را بنماید تا به مراکز متعدد ارائه کند. این فرم‌های گزارش مستقیماً به آزمون‌دهنده تحویل داده نمی‌شوند بلکه به دانشگاه‌ها، سفارت‌خانه‌ها یا مراکزی که آزمون‌دهنده درخواست می‌دهد، پست خواهند شد. درخواست بیش از ۵ نسخه البته نیازمند پرداخت هزینه اضافی به همراه هزینه پستی می باشد که برای دریافت مبلغ دقیق هزینه‌ها لازم است با مراکز مجاز آزمون تماس بگیرید.